Caribbean Dance | Zajęcia solo/pary/duety CO TO JEST CARIBBEAN DANCE? Caribbean Dance to najnowsze zajęcia w rozbudowanej ofercie naszego studia. Egzotyczne rytmy, latynoska muzyka i zwinność ciała to tylko niektóre z wielu charakterystycznych cech tego tańca, które

Więcej

Caribbean Dance

Caribbean Dance | Zajęcia solo/pary/duety

CO TO JEST CARIBBEAN DANCE?
Caribbean Dance to najnowsze zajęcia w rozbudowanej ofercie naszego studia. Egzotyczne rytmy, latynoska muzyka i zwinność ciała to tylko niektóre z wielu charakterystycznych cech tego tańca, które wyróżniają go spośród innych stylów i sprawiają, że znany jest on na całym świecie. W skład grupy tańców karaibskich wchodzą m.in. Salsa, Bachata czy Merengue. Dla najmłodszych decydujących się na zgłębienie tajnik Caribbean Dance przygotowane będą choreografie, które poprawią ich koordynację ruchową, zbudują wyćwiczoną oraz wygimnastykowaną sylwetkę, a także wywołają szerokie uśmiechy na ich twarzach. O dodatkowo nabytym wdzięku, bez-wysiłkowej zabawie i samoistnej burzy endorfin nawet nie wspominamy!

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA CARIBBEAN DANCE?
Zajęcia są dla dzieci w wieku 5-7, 8-11 lat. Zachęcamy wszystkich do poznania i rozkochania się w egzotycznych klimatach prosto z Karaibów. Nauka w wesołej atmosferze oraz tak przyjemny wysiłek fizyczny spowodują, że nasze dzieciaki nie będą chciały oderwać się od tego nowo poznanego stylu tańca. Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe