ESENCJA KOBIECOŚCI Warsztaty rozwojowo -taneczne w nurcie tańca orientalnego Warsztaty dedykowane zapracowanym, zabieganym, wielozadaniowym kobietom, które w pędzącym świecie, poczuciu braku czasu, zapomniały o swoich potrzebach, emocjach i ciele. A przecież nasze myśli i emocje,

Więcej

Esencja Kobiecości

ESENCJA KOBIECOŚCI
Warsztaty rozwojowo -taneczne w nurcie tańca orientalnego

Warsztaty dedykowane zapracowanym, zabieganym, wielozadaniowym kobietom, które w pędzącym świecie, poczuciu braku czasu, zapomniały o swoich potrzebach, emocjach i ciele. A przecież nasze myśli i emocje, szczególnie te stłumione i niewyrażone mają na nas ogromny wpływ i fizyczne następstwa. Pozostają w ciele jak małe, tykające bomby, które wybuchają w najmniej oczekiwanych momentach w życiu, nie biorąc pod uwagę naszych skrupulatnie zapisanych kalendarzy…

Podczas warsztatów „Esencja Kobiecości” odzyskasz kontakt z ciałem, uwolnisz życiową energię, zerwiesz ograniczające Cię blokady, odnajdziesz życiową równowagę, czerpiąc radość z wolności. Dodatkowo dzięki tajnikom i technice wyjątkowego orientalnego tańca odkryjesz w sobie moc i esencję swojej kobiecości.

Taniec orientalny (Bellydance) to jeden z najstarszych rodzajów tańca na świecie. Jego historia sięga czasów starożytnego Egiptu i innych krajów Bliskiego Wschodu.
Jest on najlepszą z możliwych terapią do przełamywania własnych ograniczeń dotyczących psychiki i ciała.
Taniec orientalny to prawdziwy triumf kobiecości. Pozwala odkryć drzemiące w nas prawdziwe emocje, daje możliwość wyrażenia siebie i swoich uczuć oraz niepowtarzalne doświadczenie piękna duszy i ciała. Otwiera drzwi do wolności, trenuje całe ciało, harmonizuje psychikę poprzez pozytywny wpływ na kobiece poczucie własnej wartości.

Taniec orientalny jest także wspaniałą formą aktywności fizycznej. Pozytywnie wpływa na zachowanie prawidłowej postawy, sylwetki i wagi ciała. Uaktywnia i rozluźnia różne grupy mięśni, a szczególnie mięśnie brzucha, karku, pleców i bioder, zwiększa metabolizm (zwłaszcza tłuszczowy) i przyspiesza przemianę materii. Jest to fantastyczny trening dla pracy serca i układu krążenia.

Taniec orientalny jest pozbawiony jakichkolwiek ograniczeń wiekowych, jednakże w przypadku potwierdzonych schorzeń należy przed zajęciami poinformować instruktorkę.

CO ZYSKASZ BIORĄĆ UDZIAŁ W ZAJĘCIACH?
- doznasz wyjątkowej radości płynącej z tańca,
- odkryjesz swoją kobiecość, wdzięk i piękno na nowo,
- oderwiesz się od codzienności i stresu,
- zyskasz grację i lekkość w ruchu,
- rozluźnisz i uelastycznisz całe ciało,
- uwolnisz się od napięć z miednicy, brzucha, pleców, klatki
piersiowej, szyi,
- poczujesz uzdrawiającą i terapeutyczną moc ruchu,
- rozwiniesz świadomość ciała,
- poprawisz swoją kondycję i metabolizm,
- zaakceptujesz siebie i swoje ciało,
- zyskasz poczucie własnej wartości,
- nawiążesz nowe znajomości.

Zachęcam więc do Świata Magicznego Orientu, poznania tajników tańca orientalnego i wyzwolenia siebie, odkrycia swojego piękna, wdzięku i radości płynącej z tańca.

ZAJĘCIA PROWADZI:
Sylwia Plona-Zduńczyk – coach ACC ICF, mentorka i certyfikowana trener kompetencji biznesowych oraz rozwoju osobistego, ekspertka HR, menedżerka zespołów w korporacjach jak i mniejszych polskich firmach, konsultantka MindSonar®, certyfikowana instruktorka Jogi Śmiechu.

Od wielu lat prowadzi grupowe i indywidualne warsztaty umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych wykorzystując techniki improwizacji ruchowo–tanecznej, techniki tańca orientalnego, relaksacji, uważności, arteterapii, Jogi Śmiechu oraz Jogi Nidry skierowane do klientów indywidualnych oraz biznesu. Mają one na celu przede wszystkim integrację zespołów, pracę ze stresem i wypaleniem zawodowym, wzmocnienie obszaru komunikacji werbalnej i niewerbalnej, poczucia własnej wartości, poprawę świadomości ciała, możliwość wyrażenia siebie i swoich emocji.

Jej ponad 3-letnia współpraca z terapeutą manualnym zaowocowała pogłębieniem tajników pracy z ciałem i holistycznym spojrzeniem na pracę z Klientami.
W oparciu o osobiste i zawodowe doświadczenia, a także holistyczne podejście do świata i ludzi wspiera organizacje oraz klientów indywidualnych w procesach poznawania siebie, rozwoju osobistego i zawodowego, w tym w doradztwie zawodowym, pracy z przekonaniami i stresem oraz wprowadzania zmian i odnajdowania harmonii w życiu.

Prywatnie kochająca życie, pełna energii oraz pasji żona i mama 18-letniej Julii. Z zamiłowania i pasji tancerka i trenerka Bellydance, wielokrotna złota medalistka Mistrzostw Polski, Europy i Świata.

O WARSZTATACH:
Zajęcia bedą odbywać się co tydzień w soboty, w godz. 11.00-12.00.
Pierwsze zajęcia odbędą się 22 lutego w godz. 11.00 do 12.00 w Studio Tańca i Ruchu M-Team, ul. Skośna 12 w Krakowie.

O CZYM NALEŻY PAMIĘTAĆ:
na zajęcia przychodzimy w luźnych, wygodnych strojach (bawełniane koszulki, legginsy), boso lub w baletkach/napalcówkach, ew. skarpetkach antypoślizgowych (z tzw. ABS-em) ;)

KOSZT ZAJĘĆ:
karnet miesięczny na 4 zajęcia - 140 zł.
Płatność jednorazowa za uczestnictwo w pierwszych zajęciach - 40 zł.
Link do zapisów i płatności: https://evenea.pl/event/476961-1/

ZAPISY I INFORMACJE:
mail: s.zdunczyk.hr@gmail.com
tel. 608 378 989

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST DOKONANIE PŁATNOŚCI ZA KARNET LUB JEDNORAZOWE ZAJĘCIA (przed zajęciami).

Serdecznie zapraszam do zapisów !!! :)

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe