sponsorem klubu jest:

WAKACYJNY GRAFIK ZAJĘĆ   Sala 1 (MAŁA) Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota           17:00-18:00 WEEKENDOWY KURS TANIEC TOWARZYSKI Filip Grupa

Więcej

Grafik

WAKACYJNY GRAFIK ZAJĘĆ
 


Sala 1 (MAŁA)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
          17:00-18:00
WEEKENDOWY
KURS

TANIEC TOWARZYSKI
Filip
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!
18:00-19:00
1 TANIEC 
PRZEDMAŁŻEŃSKI


Filip
Grupa 1 Dorosła Pocz.
Zapisz się!
18:00-19:00
1 TANIEC 
PRZEDMAŁŻEŃSKI


Filip
Grupa 2 Dorosła Pocz.
Zapisz się!

18:00-19:00
KURS
TANIEC TOWARZYSKI

Filip
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!

18:00-19:00
1 TANIEC 
PRZEDMAŁŻEŃSKI


Filip
Grupa 1 Dorosła Pocz.
Zapisz się!

18:00-19:00
1 TANIEC 
PRZEDMAŁŻEŃSKI


Filip
Grupa 2 Dorosła Pocz.
Zapisz się!

18:00-19:00
WEEKENDOWY
1 TANIEC 
PRZEDMAŁŻEŃSKI

Filip
Grupa 2 Dorosła Pocz.
Zapisz się!
   

19:00-20:00
KURS
TANIEC TOWARZYSKI


Filip
Grupa Dorosła Zaaw.
Zapisz się!

 

 

 
  20:00-21:00
EKSPRESOWY
KURS TAŃCA
UŻYTKOWEGO

Filip
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!
20:00-21:00
STRETCH
&
MOBILLITY

Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!
20:00-21:00
EKSPRESOWY
KURS TAŃCA 
​UŻYTKOWEGO

Filip
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!

 

 

 

 

Sala 2 (DUŻA)

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

19:00-20:00
LATINO SOLO
"WAKACYJNA KONDYCJA"

Monika
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!

19:00-20:00
PILATES


Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!

19:00-20:00
ZDROWY
KRĘGOSŁUP


Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!
19:00-20:00
BRZUCH-UDA-POŚLADKI
???? "WAKACYJNA RZEŹBA"

Monika
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!
19:00-20:00
PILATES


Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!
20:00-21:00
LATINO SOLO
"
WAKACYJNA KONDYCJA"

Monika
Grupa Dorosła Zaaw.
Zapisz się
20:00-21:00
BRZUCH-UDA-POŚLADKI
???? "WAKACYJNA RZEŹBA"

Monika
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!
20:00-21:00
LATINO SOLO
"
WAKACYJNA KONDYCJA"

Monika
Grupa Dorosła Zaaw.
Zapisz się
20:30-21:30
ZDROWY
KRĘGOSŁUP


Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!

 

21:00-22:00
ZDROWY
KRĘGOSŁUP


Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!
     

 

 

 

GRAFIK DO DNIA 22.06.18
Sala 1

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
 
16:15-17:00
GIM. Z ELEMENTAMI
TAŃCA

Ania G.
5-7 lat
Zapisz się!
16:00-16:45
STREET DANCE

Ania K.
5-7 lat
Zapisz się!

16:15-17:00
CHEERLEADERS

Ania S.
5-7 lat
Zapisz się!

 

16:00-17:00
HIP-HOP

Ola
10-13 lat
Zapisz się!

17:00-18:00
CLIP DANCE /
NOWOCZESNY

Ania G.
8-11 lat
Zapisz się!
16:45-17:45
TANIEC
WSPÓŁCZESNY

Ania K.
10-13 lat
Zapisz się!

17:00-18:00
CHEERLEADERS

​Ania S.
​8-11 lat
Zapisz się!

 

17:00-18:00
BALET

Gabrysia
8-11 lat
Zapisz się!

  18:00-19:00
MINI M-TEAM

Sandra
8-11 lat
Zapisz się!

18:00-19:00
MINI M-TEAM

Sandra
8-11 lat
Zapisz się!

18:30-19:30
TANIEC
TOWARZYSKI

Filip
5-7 lat
Zapisz się!

18:00-19:00
HIP-HOP

​Ola
8-11 lat
Zapisz się!

 

19:00-20:00
PILATES
MAX. 12 OSÓB
Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!

19:00-20:00
KURS TANIEC 
TOWARZYSKI

Filip
Grupa Dorosła Pocz.
Zapisz się!

 

19:00-20:00
HIP-HOP

Ola
12-15 lat
Zapisz się!

20:00-21:00
LATINO SOLO

Monika
Grupa Dorosła
Zapisz się!

20:00-21:00
PILATES
MAX. 12 OSÓB

Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!

20:00-21:00
LATINO SOLO

Monika
Grupa Dorosła
Zapisz się!

   

21:00-22:00
ZDROWY
KRĘGOSŁUP

Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!

  21:00-22:00
STRETCHING

Ela
Grupa Dorosła
Zapisz się!
21:00-22:00
KURS TANIEC 
TOWARZYSKI

Filip
Grupa Dorosła Zaaw.
Zapisz się!
 

Kolorem żółtym zaznaczono nowości startujące 15.05.18, ilość miejsc ograniczona.


Kolorem pomarańczowym zaznaczono grupy w trakcie tworzenia, startujące od 07.05.18, pod warunkiem zebrania odpowiedniej ilości uczestników.


Kolorem białym zaznaczono grupy które już ćwiczą, do których nadal można dołączyć.

 

 

Sala 2

 

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

18:30-19:30
Małe M-Team ​Tańce LA
Trening Grupowy
Grupa Sportowa

18:30-20:00
Małe+Duże M-Team
Practise LA
Grupa Sportowa

  18:30-19:30
Małe M-Team ​Tańce ST
​Trening Grupowy
Grupa Sportowa
18:30-20:00
Małe+Duże M-Team
​Practise ST
Grupa Sportowa
19:30-21:00
Duże M-Team Tańce LA
​Trening Grupowy
Grupa Sportowa
19:30-21:00
Duże M-Team ​Tańce ST
​Trening Grupowy
Grupa Sportowa
20:00-21:00
Małe+Duże M-Team
Trening Sportowy
Grupa Sportowa

20:00-21:00
Małe+Duże M-Team
Symulacja Turnieju
Grupa Sportowa

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe