Z dniem 06.06.2020 czwarty etap uwalniania gospodarki daje nam możliwość powrotu do studia. Liczymy że uda się nam szybko uruchomić wszystkie grupy, bądźcie spokojni jesteśmy przygotowani, na bieżąco sprzątamy obiekt, odkażamy szatnie, sale i wszystkie powierzchnie na których może

Więcej

Nowy Grafik obowiązujący od dnia 08.06.2020

Z dniem 06.06.2020 czwarty etap uwalniania gospodarki daje nam możliwość powrotu do studia. Liczymy że uda się nam szybko uruchomić wszystkie grupy, bądźcie spokojni jesteśmy przygotowani, na bieżąco sprzątamy obiekt, odkażamy szatnie, sale i wszystkie powierzchnie na których może przeżyć wirus. Środki dezynfekujące są do waszej dyspozycji, dla zachowania bezpiecznego dystansu zaleca się, w miarę możliwości, ograniczyć czas przebywania w szatniach. 

Przygotowaliśmy nowy grafik, musicie wiedzieć że okres wakacyjny będzie dla nas niezmiennym czasem pracy, oznacza to że ilość zajęć, grup, godzin itp. nie zmniejsza się, jak to miało miejsce w latach ubiegłych w tym okresie. W zakładce "grafik" znajdziecie dokładną rozpiskę, zapoznajcie się i przygotujcie na "normalne", tj. takie jak w roku szkolnym treningi i zajęcia. Zwróćcie uwagę że godziny i dni spotkań, dla niektórych grup, uległy zmianie.

Publikujemy informację już dziś, ponieważ do dnia 07.06.2020 zbieramy zapisy, oznacza to że każdy uczestnik zajęć musi potwierdzić swój udział poprzez panel zgłoszeniowy, mail, lub kontaktując się z nami telefonicznie. Jest to ważne, ponieważ instruktorzy, my, musimy odpowiednio się przygotować. 10 osób to minimalna ilość aby grupa wystartowała, liczymy na waszą aktywność.

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe