Taniec Towarzyski | Zajęcia solo/pary CO TO JEST TANIEC TOWARZYSKI? Taniec Towarzyski to nie tylko popularne zajęcie, ale przyjemny i bardzo lubiany sposób spędzania czasu. Poszczególne tańce różnią się między sobą krajem pochodzenia, krokami, ale także strojem,

Więcej

Taniec Towarzyski

Taniec Towarzyski | Zajęcia solo/pary

CO TO JEST TANIEC TOWARZYSKI?
Taniec Towarzyski to nie tylko popularne zajęcie, ale przyjemny i bardzo lubiany sposób spędzania czasu. Poszczególne tańce różnią się między sobą krajem pochodzenia, krokami, ale także strojem, który zakładają tancerze oraz muzyką. Podstawowy podział tańców towarzyskich wyróżnia: tańce standardowe, latynoamerykańskie i użytkowe. Każdy taniec towarzyski ma inny charakter, ale także rytm czy tempo. Wszystkie jednak muszą opierać się na wzajemnej współpracy i partnerstwie. W tańcu towarzyskim występuje para , lub soliści. Taniec towarzyski charakteryzuje duża widowiskowość i turniejowy charakter, jednak nie sposób zapomnieć o jego funkcji użytecznej.

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA TAŃCA TOWARZYSKIEGO?
Zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 5-7, 8-11 lat, mogą dołączyć również starsi. Poprzez systematyczne spotkania tancerze i tancerki, przygotowywani są do zawodów i turniejów tańca, w trakcie których mogą występować solo, lub w parze. Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe