Zajęcia które łączą w sobie naukę wielu tańców. Prosty i uniwersalny przekaz,  miła atmosfera, wszystko to sprawi, że zagłębienie się w tajniki tańców towarzyskich, discofox i innych, będzie czystą przyjemnością i chwilą aktywnego relaksu. Taniec

Więcej

Taniec Towarzyski (Użytkowy)

Zajęcia które łączą w sobie naukę wielu tańców. Prosty i uniwersalny przekaz,  miła atmosfera, wszystko to sprawi, że zagłębienie się w tajniki tańców towarzyskich, discofox i innych, będzie czystą przyjemnością i chwilą aktywnego relaksu.

Taniec towarzyski jest to dziedzina tańca uprawiana od początku XX wieku, wywodząca się z tańców salonowych. Poszczególne tańce różnią suę pochodzeniem, charakterem, schematem ruchów i muzyką. Na kursie realizowany jest Światowy Program Taneczny, czyli wszystkie tańce, które mogą być przydatne w życiu codziennym. Kurs obejmuje naukę tańców standardowych tj. walc angielski, tango, walc wiedeński, quickstep, na wyższych poziomach foxtrot, oraz tańce latynoamerykańskie - samba, cha-cha, rumba, jive.

Discofox - popularnie nazywany w Polsce „dwa na jeden” (2 na 1) to taniec dyskotekowy, który od wielu lat wciąż pozostaje najpopularniejszym sposobem zatańczenia praktycznie do każdej muzyki, zarówno w wolnym jak i szybkim tempie. Sprawdza się na każdej imprezie niezależnie od tego czy jest to dyskoteka, wesele, studniówka czy sylwester. Może być tańczony zarówno przez osoby młode jak i w wieku dojrzałym, a nieograniczona liczba możliwych do zatańczenia figur i kombinacji sprawia, że taniec ten nigdy się nie nudzi.
 

Zapisz się

Kontakt

ul. Skośna 12 (Ruczaj)

30-838 Kraków

Tel: 722 220 757 studio@m-team.org

Napisz do nas

* - pola obowiązkowe