M-Team Logo

Sexy Lady Dance

Logo Kraków
oferta

Sexy Lady | Kurs solo

CO TO JEST SEXY LADY?
Jeśli brakuje Ci pewności siebie i nie czujesz się kobieco, zajęcia Sexy DLady są dla Ciebie! Klimatyczna muzyka porwie Cię w świat zmysłowego tańca. Lekcje dla wszystkich kobiet, które chcą się poczuć seksownie i uwodzicielsko. Nauczymy Cię jak wydobyć z ciała to co najpiękniejsze! Terapia dla nieśmiałych kobiet, którym pomagamy przełamać zarówno fizyczne jak i mentalne opory. Zajęcia mają na celu sprawienie, że w tańcu i w życiu będziesz odważniejsza i pozytywnie zwrócisz na siebie uwagę.

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA SEXY LADY?
Dla wszystkich Pań, zainteresowanych nie tylko poprawieniem kondycji, ale również wydobyciem erotyzmu i seksapilu drzemiącego w każdej z nas. Wszystkie jesteśmy piękne bez względu na wiek. Musimy tylko w to uwierzyć!!!

Zachęcamy do połączenia zajęć Sexy Dance z zajęciami Lady Styling (zajęcia kilka razy w tygodniu przyniosą najlepsze efekty w doskonaleniu techniki tańca oraz w drodze do smukłej sylwetki tancerki).
Na zajęcia można zabrać ze sobą wygodne buty na obcasie. Jeśli będziecie miały ochotę na naukę poruszania się w tym jakże ważnym dla nas elemencie garderoby, to będzie do tego okazja. Można lecz nie trzeba..