M-Team Logo

Bachata

CO TO JEST BACHATA ?

Zapraszamy na nasz kurs tańca bachata solo lub w parach, który jest idealny dla osób chcących zacząć przygodę z tym tańcem. Nauczysz się podstawowych kroków, techniki prowadzenia i podążania oraz przydatnych figur, pozwalających cieszyć się tańcem solo i w parach. Nasze zajęcia to m.in.: Przyjemna atmosfera pełna pozytywnych wibracji, odkrywanie tajemnic techniki prowadzenia i podążania za partnerem, zaskakujące figury które oczarują wszystkich wokół, śmiech, żarty i nowe przyjaźnie na parkiecie.

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA BACHATA ?

Zapraszamy osoby w każdym wieku i bez względu na doświadczenie taneczne. Nasz kurs jest skierowany zarówno do par, jak i osób, które chcą uczyć się tańca w parach, ale jeszcze nie mają stałego partnera.

Nasi instruktorzy są doświadczonymi tancerzami z wieloletnim stażem instruktorskim, pomogą ci odkryć umiejętności taneczne i rozwijać się na parkiecie. Zajęcia odbywają się w przyjaznej i miłej atmosferze, co pozwala swobodnie i bez presji uczyć się tańca. 

Zapisz się już dzisiaj i zacznij cieszyć się tańcem Bachata solo i w parach!

Prowadzący

Adrianna Sałdan

Bachata Solo | Bachata Pary
Sprawdź
FB_IMG_1663345110506
Zakochana w tańcu od pierwszego obejrzenia “Dirty Dancing”. W wieku 13 lat zaczęła od tańca towarzyskiego, jednak szybko odkryła, że to hip hop jest tym “czymś”. Przez 4 lata należała do grupy tanecznej, z którą jeździła na liczne występy. Próbowała także w międzyczasie break dance, jednak po kontuzji zerwała z tańcem na kilka lat.
Na studiach ponownie wróciła do korzeni latino i tak już zostało. Zaczęło się od bachaty, potem salsa, kizomba i inne gatunki pokrewne.
Prowadziła regularne zajęcia solo oraz w parach, zajęcia na warsztatach oraz imprezach okolicznościowych.
Dodatkowo jest DJem w krakowskich klubach i szkołach tańca podczas imprez latino.
Ada powtarza że: Najważniejsze dla mnie jest wyrażanie siebie w tańcu, wczucie się w muzykę i jej interpretacja. Nie musisz być perfekcyjny/idealny, ważne że jesteś w tańcu sobą. 

Dariusz "Daro" Góral

Bachata Pary
Sprawdź
281740646_5012769452173709_8039604352433873362_n

Dariusz “Daro” Góral – instruktor tańca od ponad dekady dzieli się swoją pasją ucząc tańca nie tylko w Krakowie ale również w Rzeszowie, Katowicach, Tarnowie i Tychach. Z nim jest prawie zawsze wesoło, bo przyjazna atmosfera to coś co tworzy wokół siebie od lat budując środowisko taneczne. Korzystając z jego porad w przyjemny i humorystyczny sposób nauczycie się na zajęciach jak bawić się i dogadywać w parze w tańcu. “Daro” prowadził wiele zajęć i warsztatów również zagranicznych. Prowadził formacje taneczną i przygotowywał pokazy i animacje na wielu imprezach i festiwalach tanecznych. Jego doświadczenie pomaga w indywidualnym podejściu do każdej osoby i znalezieniu właściwych podpowiedzi jak sobie poradzić z nowymi ruchami w tańcu. Tak żeby czuć się komfortowo i pewnym siebie bawiąc na imprezie. A propos imprez to również jest osobą która rozwijała środowisko bachatowe organizując liczne imprezy i praktisy jako DJ prowadząc do czasów obecnych najstarsza regularna imprezę w Krakowie Prominent Latin night(kiedyś Prominent Salsa Night).

Zajęcia odbywają się
Wiek Poziom Dzień Start Koniec
Adults Solo
Poziom 1
Wtorek
18:00
18:55
Ladies Solo
Poziom 1
Czwartek
18:30
19:25
Adults Pary
Poziom 1
Piątek
19:00
20:55

Przesuń w prawo

Zapisz się
Poziomy
Poziom 1
START
Dla osób które nie miały styczności z danym stylem tańca lub sportu
Poziom 2
POCZĄTKUJĄCY
Dla osób z przynajmniej rocznym doświadczeniem trenowania w naszym studiu danej formy tańca lub sportu
Poziom 3
ŚREDNIO ZAAWANSOWANY
Dla osób które posiadają co najmniej 2-letnie doświadczenie trenowania w naszym studiu danej formy tańca lub sportu
Open
Zajęcia dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i doświadczenia
Cennik

Dorośli

Bachata, BPU, High Heels, Latino Solo, Spalacz Tłuszczu, Step Aero, Stretching, Taniec Użytkowy, TRX, Zdrowy Kręgosłup, Zumba Adults

Czas trwania zajęć - 60 minut

1 Wejście

Wejście 40 PLN

Wszystkie formy zajęć

Karnet

4 wejścia 130 PLN

Bez limitu czasu

Karnet

8 wejść 220 PLN

Bez limitu czasu

Karnet

3 msc. 500 PLN

Od dnia zakupu

Aktualności
Brown Elegant Our Memories Photo Facebook Post
letni oboz
Kopia – Kopia – kurs tańca użytkowego
kurs Nowy
money

Warning: Undefined array key "eael_ext_toc_title_tag" in /home/klient.dhosting.pl/ksmteam/m-team.org/public_html/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/includes/Traits/Elements.php on line 526