M-Team Logo

Grafik

SALA 1SALA 2SALA 3

17:00 Hip-Hop 8-11 lat prowadzi: Alicja

18:30 BPU Adults Open prowadzi: Monika

19:30 Latino Solo Adults Open prowadzi: Monika

20:30 Zdrowy Kręgosłup Adults Open prowadzi: Monika

16:30 Współczesny 8-11 lat prowadzi: Katarzyna

17:30 Współczesny 12+ lat prowadzi: Katarzyna

18:30 Hip-Hop 12+ lat prowadzi: Alicja

20:00 Taniec Użytkowy Adults Kont. prowadzi: Sebastian

21:00 Taniec Użytkowy Start 20.02 prowadzi: Sebastian

16:00 Taniec Towarzyski 5-7 lat prowadzi: Wiktoria

17:00 Taniec Towarzyski Gr. 1 prowadzi: Konrad

18:30 Taniec Towarzyski Gr. 2 prowadzi: Konrad

20:00 Taniec Towarzyski Gr. 3 prowadzi: Konrad

   
   
SALA 1SALA 2SALA 3

18:30 Latino Solo Adults Śr. Zaaw. prowadzi: Monika

19:30 Step Aero Adults Open prowadzi: Monika

20:30 TRX Adults Open prowadzi: Karolina

16:30 Gimnastyka 5-7 lat prowadzi: Filip W.

17:30 Gimnastyka 8-11 lat prowadzi: Filip W.

19:30 Trening Obwodowy Adults Open prowadzi: Karolina

20:30 Stretching Adults Open prowadzi: Monika

16:00 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip

17:30 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip

19:00 Practise LA Gr. 1,2,3 prowadzi: Konrad

20:30 Symulacja Turnieju LA Gr. 1,2,3 prowadzi: Konrad

   
   
SALA 1SALA 2SALA 3

16:00 Hip-Hop 5-7 lat NG prowadzi: Alicja

17:00 Hip-Hop 8-11 lat NG prowadzi: Alicja

18:00 Hip-Hop 8-11 lat Kont. prowadzi: Alicja

19:30 Hip-Hop 12+ lat kont. prowadzi: Alicja

17:00 Zumba 5-7 lat NG prowadzi: Patrycja

18:00 Zumba 8-11 lat NG prowadzi: Patrycja

19:00 Zumba Adults Open prowadzi: Patrycja

20:00 High Heels Adults Open prowadzi: Adrianna B.

16:00 Taniec Towarzyski 5-7 lat NG prowadzi: Filip N.

17:00 Taniec Towarzyski Gr. 1 prowadzi: Filip N.

18:30 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip N.

20:00 Taniec Użytkowy start 15.02 prowadzi: Sebastian

21:00 Taniec Użytkowy Adults Kont. prowadzi: Sebastian

   
   
SALA 1SALA 2SALA 3

18:30 Latino Solo  Adults Początkująca prowadzi: Monika

20:00 TRX Adults Open prowadzi: Karolina

21:00 Trening Obwodowy Adults Open prowadzi: Karolina

17:30 Gimnastyka 8-11 lat Kont. prowadzi: Filip W.

18:30 Lekcje Prywatne prowadzi: Filip W.

19:30 BPU Adults Open prowadzi: Monika

20:30 Stretching Adults Open prowadzi: Monika

17:00 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip N.

18:30 Taniec Towarzyski Gr. 2 prowadzi: Filip N.

20:00 Taniec Towarzyski Gr. 3 prowadzi: Filip N.

   
   
SALA 1SALA 2SALA 3

17:00 Zumba 8-11 lat prowadzi: Patrycja

18:00 Zumba Adults Open prowadzi: Patrycja

20:00 High Heels Adults Open prowadzi: Adrianna B.

16:30 Balet 5-7 lat prowadzi: Katarzyna

17:30 Współczesny 12+ lat prowadzi: Katarzyna

19:00 Bachata Lady Solo Adults Open prowadzi: Adrianna S.

16:00 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip N.

17:30 Lekcje Prywatne prowadzi: Konrad Filip N.

19:00 Practise ST Gr. 1,2,3 prowadzi: Filip N.

20:30 Symulacja Turnieju ST Gr. 1,2,3 prowadzi: Filip N.

   
   
SALA 1SALA 2SALA 3

10:00-11:00 Szkoła Piłki Nożnej

09:30-10:30 Broadway School

10:30-11:30 Broadway School

11:30-12:30 Broadway School

12:30-13:30 Broadway School

13:30-14:30 Broadway School

09:30-10:30 Broadway School

10:30-11:30 Broadway School

11:30-12:30 Broadway School

12:30-13:30 Broadway School

13:30-14:30 Broadway School

   
   
SALA 1  

18:00 Taniec Użytkowy Adults NG. prowadzi: Sebastian

19:00 Taniec Użytkowy Adults Kont. prowadzi: Sebastian

  
   
   

Nowość !

Kurs Tańca Użytkowego

Adults

Start 15.02.2023

Środa 20:00 - 8 spotkań

Zapisy zamknięte !!

Dołącz do poniedziałku

Dodatkowy !

Kurs Tańca Użytkowego

Adults

Start 20.02.2023

Poniedziałek 21:00 - 8 spotkań

Zapisy ruszyły !!

Zapisz się

Sala 1

Sala 2

Sala 3

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Niedziela