Pierwszy Taniec Ślubny

Logo Kraków
oferta

Pierwszy Taniec | Kurs pary

CO TO JEST PIERWSZY TANIEC?
Pierwszy taniec są to zajęcia taneczne w parach podczas których poznasz podstawy tańców weselnych. Poznane przez Was kroki mogą zostać później wykorzystane w waszych indywidualnych choreografiach Pierwszego Tańca. W ramach zajęć grupowych poznacie takie tańce jak:
Walc angielski – elegancki spokojny taniec który urzeknie Was swoją elegancją i płynnością ruchów. Walc wiedeński – znacznie szybszy od angielskiego kuzyna, lekko zwariowany i na pewno zakręcony. W tym tańcu zawirujecie wokół parkietu jak nigdy przedtem. Foxtrot użytkowy – spokojny i radosny taneczny spacer, który poniesie Was w swingowych rytmach. Discotep (2 na 1) – lekki i przyjemny taniec użytkowy który potrafi jednak zaskoczyć wielu gości weselnych dzięki całej gamie efektownych przejść i przeplatanek.

DLA KOGO SĄ ZAJĘCIA PIERWSZEGO TAŃCA?
Zajęcia dla dorosłych, szczególnie par przedmałżeńskich, mogą dołączyć również małżeństwa. 8 spotkań przygotowujących uczestników do lekcji indywidualnych, na których to pary mając podstawy będą mogły przygotować swoją wymarzoną choreografię do pierwszego tańca weselnego. Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało!