M-Team Logo

O nas

Recepcja

Studio Tańca i Ruchu

M-Team

M-Team to studio tańca i ruchu tworzone przez prawdziwych pasjonatów już od ponad 20 lat. Nasz zespół to grupa profesjonalnych i utytułowanych trenerów, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje i dbają o świetny kontakt z uczestnikami zajęć. Dzięki naszym zajęciom przekonasz się na własnej skórze, że nauka i doskonała zabawa mogą iść ze sobą w parze!

Jesteśmy największym studiem tańca i ruchu w rejonie Krakowskiego Ruczaju, Klin, Czerwonych Maków i Borku Fałęckiego. Oddajemy do dyspozycji nowoczesną i dużą powierzchnię (650m2), trzy duże w pełni wyposażone i klimatyzowane sale, zaplecze sanitarne na każdym piętrze, przestronne szatnie oraz holl z recepcją, a przed budynkiem duży bezpłatny parking.

Prowadzimy zajęcia dla wszystkich..

Nasza oferta to zajęcia skierowane do maluszków, dzieci i młodzieży:
Balet, Cheerleaders, Gimnastyka, Gimnastyka Artystyczna, Hip-Hop, Jazz, Taniec Towarzyski, Taniec Współczesny, Zumba Kids

Jak również do osób dorosłych:
Bachata, BPU, High Heels, Latino Solo, Pierwszy Taniec Ślubny, Spalacz Tłuszczu, Step Aero, Stretching, Taniec Użytkowy, TRX, Trening Obwodowy, Zdrowy Kręgosłup, Zumba Adults

Wspaniała kadra wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, domowa atmosfera, przyjazna obsługa, to nasze atuty, dzięki nim chce się do nas wracać.

Studio to także Sportowy Taniec Towarzyski, nasi wychowankowie to m.in. mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich, mistrzowie Polski w 10 tańcach, finaliści mistrzostw Europy w 10 tańcach, czołowi zawodnicy mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotni mistrzowie województwa Małopolskiego i zdobywcy pierwszych miejsc na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Chcesz zorganizować szkolenie, warsztaty, spotkanie biznesowe bądź urodziny? Dajemy możliwość wynajmu trzech wyposażonych w lustra, mikrofony i nagłośnienie sal. W razie potrzeby, zapewniamy stoły, krzesła, scenografię i oświetlenie sceniczne.

Dotrzesz do nas komunikacją miejską, nieopodal znajdują się przystanki:
ul. Kobierzyńska Skośna 1Skośna 2
ul. Zawiła Las Borkowski 1Las Borkowski 2

Aktualności
PÓŁkolonia
letni oboz
440201259_370318562071934_3753527561331091013_n
money
Aktywni Krakowanie (1)

Warning: Undefined array key "eael_ext_toc_title_tag" in /home/klient.dhosting.pl/ksmteam/m-team.org/public_html/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/includes/Traits/Elements.php on line 526