O nas

IMG_3267
Studio Tańca i Ruchu

M-Team

To największe na Ruczaju, Klinach, Czerwonych Makach, Borku Fałęckim, studio tańca. Nowoczesna i duża powierzchnia (700m2), profesjonalna kadra, najlepsza szkoła tańca dla maluszków, dzieci, młodzieży i dorosłych.

W 2017 roku przenieśliśmy się do nowego obiektu położonego przy ul. Skośnej 12, prowadzimy zajęcia dla wszystkich. Nasza oferta to m.in. różne formy tańca, balet, gimnastyka dla dzieci i młodzieży, oraz sport, taniec i stretching w różnych formach dla dorosłych.

Wspaniała kadra wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, domowa atmosfera, przyjazna obsługa, to nasze atuty, dzięki nim chce się do nas wracać.

Studio to także Sportowy Taniec Towarzyski, nasi wychowankowie to m.in. mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich, mistrzowie Polski w 10 tańcach, finaliści mistrzostw Europy w 10 tańcach, czołowi zawodnicy mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotni mistrzowie województwa Małopolskiego i zdobywcy pierwszych miejsc na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Posiadamy trzy duże w pełni wyposażone sale, zaplecze sanitarne na każdym piętrze, przestronne szatnie oraz holl z recepcją.

ZAPRASZAMY!!