M-Team Logo

O nas

Recepcja
Studio Tańca i Ruchu

M-Team

To największe na Ruczaju, Klinach, Czerwonych Makach i Borku Fałęckim, studio tańca. Nowoczesna i duża powierzchnia (650m2), profesjonalna kadra, najlepsza szkoła tańca dla maluszków, dzieci, młodzieży i dorosłych. 

W 2017 roku przenieśliśmy się do nowego obiektu położonego przy ul. Skośnej 12, prowadzimy zajęcia dla wszystkich. Nasza oferta to m.in. różne formy tańca, balet, gimnastyka dla dzieci i młodzieży. Sport, taniec i stretching w różnych formach dla dorosłych.

Wspaniała kadra wykwalifikowanych instruktorów i trenerów, domowa atmosfera, przyjazna obsługa, to nasze atuty, dzięki nim chce się do nas wracać.

Studio to także Sportowy Taniec Towarzyski, nasi wychowankowie to m.in. mistrzowie Polski w tańcach latynoamerykańskich, mistrzowie Polski w 10 tańcach, finaliści mistrzostw Europy w 10 tańcach, czołowi zawodnicy mistrzostw świata w tańcach latynoamerykańskich, wielokrotni mistrzowie województwa Małopolskiego i zdobywcy pierwszych miejsc na zawodach krajowych i międzynarodowych.

Studio to trzy duże w pełni wyposażone i klimatyzowane sale. Zaplecze sanitarne na każdym piętrze, przestronne szatnie oraz holl z recepcją, przed budynkiem znajduje się duży, bezpłatny parking. 

Chcesz zorganizować szkolenie, warsztaty, spotkanie biznesowe bądź urodziny? Dajemy możliwość wynajmu trzech wyposażonych w lustra, mikrofony i nagłośnienie sal. W razie potrzeby, zapewniamy stoły, krzesła, scenografię i oświetlenie sceniczne.

Dotrzesz do nas komunikacją miejską, nieopodal znajdują się przystanki przy ul. Kobierzyńskiej “Skośna 1 i 2”, oraz ul. Zawiłej “Las Borkowski 1 i 2”

ZAPRASZAMY!!