M-Team Logo

Taniec Użytkowy

CO TO JEST TANIEC UŻYTKOWY ?
Nie znajdziesz tu skomplikowanych i technicznie trudnych układów i kroków. Taniec użytkowy/towarzyski to kurs niezwykle popularny, zwłaszcza w Europie, na zajęciach poznasz elementy disco, discofox, “2 na 1”, samby, salsy itp. Nabyte umiejętności wykorzystasz na imprezach, dyskotekach, weselach. Przyciąga wszystkich swoją prostotą i łatwością wyrazu, niezależnie od wieku czy stopnia zaawansowania. Jest to kurs prosty a jednocześnie efekty są niezwykle widowiskowe. Dzięki niezliczonej ilości obrotów i fantazyjnych figur, przyciągniesz uwagę i wzbudzisz podziw oglądających.

DLA KOGO JEST KURS TAŃCA UŻYTKOWEGO ?
Kurs dla zupełnie zielonych, dla wszystkich, którzy przekonani są, że mają dwie lewe nogi – bo tańczyć może każdy! Przychodząc do nas przekonasz się, że TO jest łatwiejsze niż kiedykolwiek Ci się wydawało! Na zajęciach: Partner uczy się prowadzenia, partnerki obrotów, aby wspólnie potrafili bawić się na tanecznych parkietach.

Prowadzący

Sebastian Grzybek

Taniec Użytkowy | Pierwszy Taniec Ślubny
Sprawdź
WR1_46851666548623766
Z tańcem związany jest od dzieciństwa. Obecnie posiada mistrzowską klasę taneczną w tańcu towarzyskim i jest dyplomowanym instruktorem tańca sportowego oraz fitness. Pracując na AWF’ie jako nauczyciel akademicki w Zakładzie Teorii i Metodyki Taneczno-Muzycznych Form Ruchowych ma możliwość rozwoju zarówno tanecznego jak i naukowego. W tańcu towarzyskim, na swoim koncie ma takie osiągnięcia jak wielokrotne mistrzostwa okręgu małopolskiego, V-ce na mistrzostwach Polski Pd. Jest laureatem wielu ogólnopolskich i międzynarodowych turniejów. Przez kilka miesięcy miał okazję szkolić swoje umiejętności taneczne w Danii w Gerlev PE and Sports Academy. Dało mu to również możliwość wzięcia udziału w warsztatach w Nowym Jorku w Broadway Dance Center. Od kilku lat związany jest również z salsą. Podkreśla, że każda forma ruchu związana z tańcem daje mu dużo przyjemności.
Zajęcia odbywają się
Wiek Poziom Dzień Start Godz. Ile Spotkań
Adults
Poziom 1
Niedziela
07.04.24
19:00
8
Adults
Poziom 2
Niedziela
Trwa
18:00
Do czerwca
Adults
Poziom 2
Środa
Trwa
20:00
Do czerwca
Adults
* Poziom 2
Poniedziałek
Trwa
21:00
Bez limitu
Adults
* Poziom 3
Poniedziałek
Trwa
20:00
Bez limitu

* Kontynuacja – możesz dołączyć po zakończeniu kursu poziom 1 lub 2

Przesuń w prawo

Zapisz się
Poziomy
Poziom 1
START
Dla osób które nie miały styczności z danym stylem tańca lub sportu
Poziom 2
POCZĄTKUJĄCY
Dla osób z przynajmniej rocznym doświadczeniem trenowania w naszym studiu danej formy tańca lub sportu
Poziom 3
ŚREDNIO ZAAWANSOWANY
Dla osób które posiadają co najmniej 2-letnie doświadczenie trenowania w naszym studiu danej formy tańca lub sportu
Open
Zajęcia dla wszystkich bez względu na poziom zaawansowania i doświadczenia
Cennik

Dorośli

Bachata, BPU, High Heels, Latino Solo, Spalacz Tłuszczu, Step Aero, Stretching, Taniec Użytkowy, TRX, Zdrowy Kręgosłup, Zumba Adults

Czas trwania zajęć - 60 minut

1 Wejście

Wejście 40 PLN

Wszystkie formy zajęć

Karnet

4 wejścia 130 PLN

Bez limitu czasu

Karnet

8 wejść 220 PLN

Bez limitu czasu

Karnet

3 msc. 500 PLN

Od dnia zakupu

Aktualności
PÓŁkolonia
letni oboz
440201259_370318562071934_3753527561331091013_n
money
Aktywni Krakowanie (1)

Warning: Undefined array key "eael_ext_toc_title_tag" in /home/klient.dhosting.pl/ksmteam/m-team.org/public_html/wp-content/plugins/essential-addons-for-elementor-lite/includes/Traits/Elements.php on line 526